Automatinių dėžių remontas.


AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS KAUNAS

Automatinių dėžių remontas

Automatinių dėžių remontas

 Atliekame automatinių dėžių remontą ir gedimų analizę ir jų šalinimą. Automatinių pavarų dėžių remonto srityje dirbame eilę metų, todėl esame sukaupę labai daug techninės ir praktinės informacijos, kuri mums leidžia greitai ir pačiu priimtiniausiu būdu surasti geriausius gedimų šalinimo sprendimus savo klientams.

 Gan dažnai pasitaiko situacijų, kai dėl automatinės pavarų dėžės gedimo yra kaltas vairuotojų nežinojimas. Dažniausiai yra apie automatines pavarų dėžes skleidžiami įvairūs pasakojimai, kurie neturi jokio techninio pagrindo. Keletas iš tokių klaidingų pasakojimų yra tai:

 1. Automatinėje pavarų dėžėje tepalų keisti nereikia. Skaityti apie tepalų keitimą.
 2. Sustojus prie sankryžos automatinę pavarų dėžę reikia perjungti į N padėtį. Skaityti
 3. Blogai pradėjus veikti automatinei pavarų dėžei bandoma pakeisti tepalus. Plačiau
 4. Reikia tik “pratrinti“ kompiuterio užfiksuotas klaidas ir toliau važiuoti.

 PILNAS KAPITALINIS IR DALINIS PAVARŲ DĖŽĖS REMONTAS.

KUO JIE SKIRIASI ?

Automatinių dėžių remontas pusles vidaus sandara.

Tai yra hidraulinė pavarų dėžės sankaba. Konverteris – Pūslė.
Šioje nuotraukoje matoma iš ko jis susideda.

Atliekant pilną kapitalinį remontą, pavarų dėžėje keičiami šie mazgai:

 • Keičiamos visos sulūžusios ar kitaip susidėvėjusios pavarų dėžės dalys naujomis.
 • Keičiama pavarų dėžės hidraulinė sankaba “konverteris“, liaudyje dar vadinamas “automatinės dėžės  pūslė“.
 • Keičiamas visas remontinis rinkinys.
 • Keičiami visi dėžės riebokšliai.
 • Remontuojamas hidraulinis valdymo blokas, jei reikia keičiamas nauju.
 • Montuojamas naujas tepalo filtras.
 • Keičiamos visos reikalingos tarpinės.
 • Pavarų dėžė užpildoma nauju tepalu.
 • Atliekamas pavarų dėžės darbo patikrinimas kompiuterio pagalba.

Remontinis rinkinys.

Automatinių dėžių remontas Remontinis rinkinys

Remontinis rinkinys

Rinkinio sudėtinės dalys:

 • Guminiai stūmoklių sandarinimo žiedai.
 • Dalis arba visi reikalingi pavarų dėžės riebokšliai.
 • Frikciniai diskai (priklausomai nuo rinkinio tipo).
 • Pavarų dėžei reikalingos tarpinės.

DALINIS PAVARŲ DĖŽĖS REMONTAS.

Automatinių dėžių remontas DSG Skerspjūvis

DSG Pavarų dėžės skerspjūvis

 • Keičiamos tik susidėvėjusios pavarų dėžės dalys.
 • Šis remonto variantas yra ženkliai pigesnis. Tačiau po šio remonto nėra suteikiama ilgalaikė pavarų dėžės remonto garantija.

 

 

 

 

 

Automatinių dėžių remontas s-tronic

AUTOMOBILIAI SU AUTOMATINĖMIS PAVARŲ DĖŽĖMIS.

Automatinės pavarų dėžės f-jos:

 • Keičia variklio sukimo momentą priklausomai nuo apkrovos.
 • Keičia variklio sūkius į įvairius judėjimo greičius.
 • Keičia važiavimo kryptį
 • Stovint vietoje dalinai arba pilnai atjungia variklį nuo varomųjų ratų.

 Automobilis su automatine pavarų dėže daug lengviau ir tiksliau valdomas. Automatinės pavarų dėžės kompiuterinė valdymo programa parenka optimaliausius variklio sukimo momento ir greičio transformavimo variantus. Važiuojant automobiliu, automatinė dėžė net posūkyje gali perjungti pavarą. Tai padaryti su mechanine pavarų dėže yra kur kas sudėtingiau.

3 396 komentarai

 1. Donatas Taujanskas sakė:

  Sveiki, turiu audi a3 2l dizeli 2006m jungiant 3 begi jausmas lyk kliutu kromliaraciai ar panasiai. Sankabos komplektas nesenai keistas

  Patinka

 2. Ramūnas sakė:

  Sveiki. Turiu AUDI A4, 2 l, 105 kW, automatas. Ar reikia sunerimti, nes pastebėjau, kad ant minkštos dangos (smėlio, skaldelės) nenori važiuoti, o paskui jau pagazavus prasisuka net ratai. Ir į įkalnę kažkaip neiškart pradeda važiuoti. Kitas meistras sako gal dėžės sankabėlė jau baigiasi. Ačiū už atsakymą.

  Patinka

 3. Andrius sakė:

  Sveiki.bmw f15 2015 metu,3.0d.kartais prisistabdant prie ziedo pvz jauciasi sutrukčiojimas,bėgius mėto graziai.dėkui už atsakyma

  Patinka

 4. Max sakė:

  Labas persimeta pavaros iki trecios ir viskas sukyla apsukos ir nebepersimeta pavaros toliau

  Patinka

 5. Žygimantas sakė:

  Sveiki, kokia butu kaina kapitalinio remonto JQG multitronic dezes

  Patinka

 6. Vytautas sakė:

  Peugeot 508 2012m, kai zeminasi pavaros kartais negraziai musa 3 begy, jauciasi mini smugis, ar labai brangus remontas?

  Patinka

 7. Evaldas sakė:

  Laba diena, kiek laiko užtrunka nustatyti gedimui? Kiek kainuoja pati diagnostika? Q7 2007 3L dyzelis multitronic.

  Patinka

  • Laikas priklauso nuo įvairių situacijų, kaip galima ta gedimą diagnozuoti, kada jis pasireiškia, kokie dėžės parametrai ir t.t. kartais gali pavykti iš karto kartai reikia keletos važiavimų įvairių temperatūrų ir t.t.

   Patinka

 8. Zigmas sakė:

  Sveiki. Renault Scenic 2012m. Dyzelis Automatine pavuru deze DC4001 meta klaida pavaru dezes patikrinimui ir trecia pavara tankiai persijungia prie prie dideliu apsisukimu .Rida250000km.Ar dar galima toliau eksplotuoti.Aciu.

  Patinka

 9. Andrius sakė:

  A4 b8.5 2012 multitronic/cvt dėžes tvarkot? Itariu frikciniai diskeliai bus susidėvėja, iš vietos sunkiai važiuoja, ypač įkalnėje

  Patinka

 10. E sakė:

  Sveiki,
  2011m audi a3 1.6 dti prietaisu skydelyje mirksi pavaros, ar tai gali signalizuoti apie pavaru dezes gedima? Del ko galejo pradegi mirkseti pavaros?

  Patinka

 11. mindaugas sakė:

  Sveiki ar darosi dežes adaptacija 5hp19 audi a6 c5 2004 2.5 tdi. po dežes remonto nelabai gražiai 3 pavara jungia. pirma apsukos nukrenta o tik po sekundes kokios pavara perjungia (cia ramiai važiuojant). užmynus gaza smarkiai to kaip ir nebesijaucia.

  Patinka

 12. martynas sakė:

  Volvo S80 2,4d 2008m šaltai ijungus D pradeda važiuot tik po 2sekundžių,pašilus važiuoja iškart ijungus D,kas galėtų būti per gedimas?

  Patinka

  • Kažkokios problemos su slėgiais. Tačiau jei tik tiek problemų tai klausimas ar verta tai spręsti. Tepalo keitimas dėžei aplamai reikalingas, tačiau šios problemos neišspręs. Dar svarbus momentas tepalo lygis.

   Patinka

 13. Tomas sakė:

  Sveiki, Audi A5 2010 3l dyzelis, neseniai pakeista sankaba, iš 3 į 2 jaučiasi kelis kartus momentinis ryškus variklio stabdymas, su sport režimu atvirkščiai, ties žemų pavarų kritimu atrodo mašina šiek tiek atlaisvėja ir supulsuoja į priekį. Čia normalu ar reiktų kažkokių veiksmų?

  Patinka

 14. martynas sakė:

  Sveiki, Volvo s80 2008m 2,4d šaltai mašinai įjungus D pradeda vaziuot tik po poros sekundžiu, pašilus viskas gerai.Tepalai pakeisti,niekas nepasikeitė. Kas gali būti ir kiek kainuotu remontas?

  Patinka

 15. O.C sakė:

  Sveiki, turiu problema su wv touareg 2006m 2.5tdi 128kw 09D deze. Vaziuojant suluzo smagratis ir nulauze pusles centravimo jungti, idejau kita pusle (konverteri) , naujus tepalus ir tepalo fitra (greiciu dezes) 10l supyliau, bet automobilis net nejuda is vietos. Nuemus slangeles kurios eina i radiatoriu, užvestai auto nebega tepalas pro jas. Kame galetu buti beda?

  Patinka

 16. Vincent sakė:

  Sveiki
  Audi q5 2011 stronic ,pakeista sankaba ,tepalai ,
  Vistiek bishki smugioja dėže iš 2-1 daugiau
  ?

  Patinka

 17. Sandra sakė:

  Sveiki,kiek kainuoti orentacinė kaina pilnas kapitalinis dėžės remontas bmw e65 730 2005 m.?
  Ačiū

  Patinka

  • Remontų kainas galima aptarti tik po to kai yra žinoma kas konkrečiai sugrdę ir kiek tai kainuoja. Visi remontai vienas nuo kito skiriasi pagal savo specifiką todėl vienos konkrečios kainos visiems atvėjams nėra.

   Patinka

   • Aurimas sakė:

    Sveiki, Opel Zafira A 2003m. 2.0 74kw. automatas, užkūrus šaltą ant P jačiama didelė vibracija salone (būna kad kartais jaučiasi mažiau), taipogi juntamas variklio pulsavimas, atsidarius kapotą ir kitam pavarų svirtį pastatant iš P į D pasimato smūgis per variklį, vienas servisas užsiminė kad pagrindinis kaltininkas tikriausiai yra dar liaudiškai vadinama pūslė, kokios jūsų nuomonės, gal tekę susidurti?

    Patinka

   • Čia gali būti labai įvairių priežasčių. Nuo variklio pagalvių iki dėžės avarinio rėžimo. Tuos smūgius tik matant ir jaučoant kaip ir kokie jie vyksta galima kažką atsakyti. Nemačius mašinos mūsų atsakymas bevertis.

    Patinka

 18. Julius sakė:

  Sveiki,
  Ar restoruojate greiciu deze Audi a6 c7 2012 130kv?

  Patinka

 19. Artūras sakė:

  Sveiki. Bmw330d GT 2014 metų. Sustojus ir laikant stabdį salone juntama vibracija. Taip pat R pavara ir ant laisvos. Važiuojant viskas gerai. Gal galit pakomentuoti, ačiū.

  Patinka

 20. Marius sakė:

  Audi Q5 2010m 3.0tdi 7 begiu deze Q.
  Po tepalu keitimo sunkiau vaziuoja atbulomis ( kol salta) . I prieki viskas gerai visais begiais. Kas gali but? Ne tokie tepalai?per mazas lygis? Iki keitimo biskas buvo idealu.
  Sukt galva ar ne?

  Patinka

 21. Marius sakė:

  Sveiki ,bmw e65 760 pasilus masinai deze pradeda buksuoti tepalu netruksta ,spejimas sudege diskai ,kokia galetu buti remonto kaina? ,jeigu daryti kapitalini dezes remonta ?ačiu iš anksto už atsakyma

  Patinka

 22. Vilmantas sakė:

  Sveiki. Turiu volvo xc 70 2006, automat. Nepatinka dėžės darbas- važiuojant paspaudus gazo atsiranda lyg prabuksavimas trumpas , pakyla apsisukimai ben ~200, ir tik tada mašina pradeda traukt, t.y tarpas kaip aš vadinu. Jis nėra didelis bet man nepatinka. Dar yra visos mašinos silpnas drebėjimas greityje tarp 40 ir 60 ir nuo ~120. Noriu kažką sužinot šiuo klausimu( gal remonto sąnaudų prognozę, o gal perdarote į mechaninę dėžę ). Ačiū.

  Patinka

  • Čia normalus šios dėžės darbas. Kas liečia vibracija čia jau reikia tartis laiką ir tikrinti. O mechaninė dėžė sunku suprasti, dėl ko jos reikia? Spėjame, kad kažkokia klaidingą informaciją turite likusią nuo senųjų automobilių laikų. Šiais laikais mechaninės dėžės remontas ir jos mazgų yra dažnu atveju brangiau nei automatinės dėžės. Pvz pasidomekite plaukiojancio smagracio plius sankabos komplekto plius dėžės gedimo kaina ir patys pamatysite.

   Patinka

 23. Andrius sakė:

  Sveiki . Kokia butu kaina pakeisti ( Drive Position sensor) ? Pavaru deze DSG Stronic. 7 speed . Klaidu kodai butu P179E00 ir P179F00

  Patinka

  • Sveiki, čia ganėtinai sudėtingas jo keitimas. Butu geriausia dėl kaino pasiskambinti priemejams ir išsiaiškinti visą situaciją. Tas sensorius įmontuotas labai nepaprastoje vietoje.

   Patinka

 24. Andrius sakė:

  Sveiki. Buves jusu klientas.
  Situacija tokia kad vaziuojant pavaru deze perjungia i N padeti ir uzblokuoja deze. Uzgesinus varikli atblokyoja ir leidzia perjungti i P . Tada uzvedus varikli inungus D ji vel vaziuoja . Skydelyje ismeta klaida kad toliau vaziuoti negalima (Gearbox malfunction: you can continue driving) pajungus vcds, rodo tokias klaidas 8053 ( P179E 00 [175] ) ir 8056 (P179F 00 [101] ) kokia butu kaina remonto . Ir ar yra galimybe jau isimta deze jums pristatyti kad viskas butu pigiau. Beje tepalai ir filtrai buvo pakeisti pries 50 km. tad tepalu su filtrais nebereiketu keisti naujais nes jie nauji .

  Patinka

  • Sveiki apsunkinote situacija kiek įmanomą. Prieš išimant dėžę reikia atlikti normalią diagnostiką. Netik klaideles nuskaityti. Gali būti kad dėžės net imti nereikėjo. Na bet čia tik spėjimas nematant situacijos.
   Jeigu isemete dėžę dabar ją reikia visą ardyti ir tikrinti. Neužtenka kažką tik pažiūrėti. Po to kai bus sutvarkyta gali tekti atvežti mašina tralu kad įdėti dėžę. Nes reikia viską suprogramuoti ir patikrinti. Kas liečia tepalus tai čia kaip suprantam po tepalo keitimo taip nutiko pavažiavus 50km? Nes esant gedimui tikriausiai nekeitete tepalo?

   Patinka

   • Andrius sakė:

    Deze kolkas nera isimta. O padarius diagnostika su 4 skirtingom diagnostikom rodo ta pati tik skliausteliuose skiriasi skaiciai. Tepalai buvo pakeisti jau atsiradus klaidoms nes buvo manyta kad truksta tepalo. O jo ir truko apie 700-800ml.

    Patinka

   • Žmonės dažnai maišo diagnostika nuo klaidų nuskaitymo. 700 g tai nera tepalo trukumas. 1000 g skiria min ir max ribas. Jei tapalo kiekis šiuose ribose vadinasi tepalo netriko. Šios ribos priklauso nuo temperaturos. Jei dėžė neišimta tuomet dar galima padaryti diagnostiką ir suprasti ką reikia tvarkyti.

    Patinka

 25. Rusla sakė:

  Bmw f10 deze dirbo idealiai. Vaziuojant viena ryta susmugiavo. Bandant prisiparkuoti nebeisijunge atbuline. Ijungus n atleidus stabdi vaziuoja i prieki . ijungus r isijungia parkingas neina masinos pajudinti. Ijungus d atleidus stabdi nevaziuoja bet paspaudus gaza susmugioja ir toliau vaziuoja normaliai. Sklydelije klaidu nemeta. Tepalai neisbege viskas vietoje. Kas galetu buti?

  Patinka

 26. Laimonas sakė:

  Sveiki audi a4 b6 1.8t automatines dėžes lemputes mirkcioja Prnd iš po nakties uzkurus šalta varikli mirkscioja dėžes lemputes ir ne vaziuoja iš vis apsilus varikliui iki darbines temperaturos vistiek mirkscioja bet per kurus varikli nustoja mirskscioti ir vaziuoja gerai nei smugiuoja nei veluoja kas gali buti ir kiek remontas jei apsiimtumet

  Patinka

  • Sveiki,
   Atsiprašome, kad stipriai pavėluotai pastebėjome jūsų klausimą. Kartais dėl naujų technologijų niuansų taip įvyksta.
   Atsakant į jūsų klausimą labai panašu, kad gali būti kompiuterio gedimas. Tačiau tai reikia patvirtinti atliekant diagnostiką. Remonto kaina peiklauso po atliktos diagnostikos kai yra matoma koks tiksliai gedimas.

   Patinka

 27. Žydrūnas sakė:

  Sveiki taurego 3l.dyzelis 2006m. Pravažiavus apie 50km.užšilus tepalai kalimas atsiranda kai persijungineja pavaros pagrindas 2,3 ir atbuline tepalus keitė.

  Patinka

  • sveiki,

   Atsiprašome, kad stipriai pavėluotai pastebėjome jūsų klausimą. Pagal jūsų aprašytą situacija yra pavėluotas tepalo keitimas. Šis tepalp keitimas tueėjo būti atliktas gerokai ankščiau ir šios problemos nebūtų buvę.
   Spėjimas, kas nutiko:
   1. Greičiausiai bus pažeistas hidraulinis valdymo blokas. Sprendimas jo remontas arba kaitimas nauju.
   2. reikia surasti, kas pavrų dėžėje pradejo gaminti šiukšles ir tai sutvarkyti.

   Pinigine prasme šiam automobiliui yra pigiau nupirkti kitą naudotą dėžę. Tik būtų gerai, kad iškarto nupirktumėte gera dėžę.

   Patinka

 28. Kristina sakė:

  Sveiki, toyota yaris, robotas. Pradžioje užsidegė abs lemputė. Po poros dienų važiuojant dingo bėgiai. Bandant grįžti namo dingo vairo stiprintuvas. Palikus auto per naktį ryte bėgiai buvo atsiradę, bet dega check engine lemputė ir vėl buvo dingęs vairo stiprintuvas. Ar čia greičių dėžė parėjo ar gal kažkas su elektronika? Dėkui

  Patinka

 29. Algirdas sakė:

  Sveikas mano audi a6 c7 2016m 2litrai 140kw 7 begiu automatas, priekis varomas . Man meta klaida kad dėžę negauna signalo. 01315 – Transmission Control Module: No Communications. Važiuojant pradingsta begis ir po kelių sekundžių vel atsiranda.sake susija su Mechatroniku.galite sutvarkyti.

  Patinka

 30. Paulius sakė:

  Sveiki, Volvo xc 90 2.9 200kw T6 kiek kainuotų greičių dėžės remontas? Žožiu pavažiuoja kokį 30km ir tada nebevažiuoja ,praeina kiek laiko tada vėl važiuoja 30.

  Patinka

 31. Povilas sakė:

  Laba diena, kiek kainuoja audi 0b5 dl501 dėžės perrinkimas su sankabos keitimu ir be?

  Patinka

 32. snaudzius sakė:

  Sveiki ,audi a8 2000 metu 2.5tdi 132kw ,pradejus vaziuoti neturi pakankamos traukos ,deze sumeto lb greitai begius iki 5 begio ir isijungia avarinis rezimas dezes vaziuoja tik 4-u begiu ,diagnostika rodo 4-o begio netinkama perdavima ,stovint vietoje ant P diagnostika rodo kad 4-as begis ijungtas ,kartais buvo kad 3-io begio blogas perdavimas , kas galetu buti ar brangus remontas butu ?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.