Automatinių dėžių remontas.


AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS KAUNAS

Automatinių dėžių remontas

Automatinių dėžių remontas

 Atliekame automatinių dėžių remontą ir gedimų analizę ir jų šalinimą. Automatinių pavarų dėžių remonto srityje dirbame eilę metų, todėl esame sukaupę labai daug techninės ir praktinės informacijos, kuri mums leidžia greitai ir pačiu priimtiniausiu būdu surasti geriausius gedimų šalinimo sprendimus savo klientams.

 Gan dažnai pasitaiko situacijų, kai dėl automatinės pavarų dėžės gedimo yra kaltas vairuotojų nežinojimas. Dažniausiai yra apie automatines pavarų dėžes skleidžiami įvairūs pasakojimai, kurie neturi jokio techninio pagrindo. Keletas iš tokių klaidingų pasakojimų yra tai:

 1. Automatinėje pavarų dėžėje tepalų keisti nereikia. Skaityti apie tepalų keitimą.
 2. Sustojus prie sankryžos automatinę pavarų dėžę reikia perjungti į N padėtį. Skaityti
 3. Blogai pradėjus veikti automatinei pavarų dėžei bandoma pakeisti tepalus. Plačiau
 4. Reikia tik “pratrinti“ kompiuterio užfiksuotas klaidas ir toliau važiuoti.

 PILNAS KAPITALINIS IR DALINIS PAVARŲ DĖŽĖS REMONTAS.

KUO JIE SKIRIASI ?

Automatinių dėžių remontas pusles vidaus sandara.

Tai yra hidraulinė pavarų dėžės sankaba. Konverteris – Pūslė.
Šioje nuotraukoje matoma iš ko jis susideda.

Atliekant pilną kapitalinį remontą, pavarų dėžėje keičiami šie mazgai:

 • Keičiamos visos sulūžusios ar kitaip susidėvėjusios pavarų dėžės dalys naujomis.
 • Keičiama pavarų dėžės hidraulinė sankaba “konverteris“, liaudyje dar vadinamas “automatinės dėžės  pūslė“.
 • Keičiamas visas remontinis rinkinys.
 • Keičiami visi dėžės riebokšliai.
 • Remontuojamas hidraulinis valdymo blokas, jei reikia keičiamas nauju.
 • Montuojamas naujas tepalo filtras.
 • Keičiamos visos reikalingos tarpinės.
 • Pavarų dėžė užpildoma nauju tepalu.
 • Atliekamas pavarų dėžės darbo patikrinimas kompiuterio pagalba.

Remontinis rinkinys.

Automatinių dėžių remontas Remontinis rinkinys

Remontinis rinkinys

Rinkinio sudėtinės dalys:

 • Guminiai stūmoklių sandarinimo žiedai.
 • Dalis arba visi reikalingi pavarų dėžės riebokšliai.
 • Frikciniai diskai (priklausomai nuo rinkinio tipo).
 • Pavarų dėžei reikalingos tarpinės.

DALINIS PAVARŲ DĖŽĖS REMONTAS.

Automatinių dėžių remontas DSG Skerspjūvis

DSG Pavarų dėžės skerspjūvis

 • Keičiamos tik susidėvėjusios pavarų dėžės dalys.
 • Šis remonto variantas yra ženkliai pigesnis. Tačiau po šio remonto nėra suteikiama ilgalaikė pavarų dėžės remonto garantija.

 

 

 

 

 

Automatinių dėžių remontas s-tronic

AUTOMOBILIAI SU AUTOMATINĖMIS PAVARŲ DĖŽĖMIS.

Automatinės pavarų dėžės f-jos:

 • Keičia variklio sukimo momentą priklausomai nuo apkrovos.
 • Keičia variklio sūkius į įvairius judėjimo greičius.
 • Keičia važiavimo kryptį
 • Stovint vietoje dalinai arba pilnai atjungia variklį nuo varomųjų ratų.

 Automobilis su automatine pavarų dėže daug lengviau ir tiksliau valdomas. Automatinės pavarų dėžės kompiuterinė valdymo programa parenka optimaliausius variklio sukimo momento ir greičio transformavimo variantus. Važiuojant automobiliu, automatinė dėžė net posūkyje gali perjungti pavarą. Tai padaryti su mechanine pavarų dėže yra kur kas sudėtingiau.

3 196 komentarai

 1. Deividas sakė:

  Sveiki. Bmw e39 530d 2002-07m 142kw pakeitus deze viskas buvo gerai, kita diena ryte pradejus vaziuot nebebuvo 4/5 begio. Keistas hidro blokas, visi davikliai ir voztuvai esantis dezei. Tepalo dapilta norma. Ar gali nebuti 4/5 begio del pusles blogo darbo, ar bus kazkas rimciau?

  Patinka

 2. Evaldas sakė:

  Sveiki,turiu tokia beda,pas mane Audi a4,b7 2007m,103 kw,2litrai dyzelis..dreba auto,keista sankaba,smagratis,pagalves sveikos,pukrkstukai dirba savo eigoj,kol salta viskas ok,tik ysilus varikliui,ir tik ant laisvu drebet pradeda,apsukos variklio ok,nesokineja.Jau nebezinau kur kreiptis🥺kas galetu but?kiek cia tvarkymas kainuotu?aciu

  Patinka

 3. Dovydas sakė:

  Sveiki,nupirkus bmw e60 2007metu vaziuojant D raide stabtelejus ir vel atleidus trupiti susmigiuoja i prieki deze?kokia nuomone?beto uzkurus varikli ant P raides taip pat lengvas sudrebekimas dezeje,aciu uz informacija

  Patinka

 4. Nauris sakė:

  Sveiki Volvo xc90 2005m dirbant ant laisvu, girdisi barskejimas, įspaudus sankaba nutyla, ar bus greičiu dezei gedimas?

  Patinka

 5. Nerijus sakė:

  Subaru legacy 2005m 2.0 121kw benzinas 4 bėgių automatas. Labai sunkiai begejasi, visais bėgiais iki 3k RPM vos važiuoja, nebent žeminant bėgius dar įsibėgėja, ar ce gali būti dezes problema?

  Patinka

 6. Renatas sakė:

  Sveiki, pas mane audi a4 b8 5. 2014 Multitronic dėžė 130kw, perjungti ant d atleidžiant stabdį kirtimas yra, bet poto važiuojant viskas puikiai mėtosi jokio smūgiavimo, kas galėtų būti? Ačiū iš anksto už atsakymą.

  Patinka

 7. Mantas sakė:

  Sveiki,mb w221 06m automatine deze waziuojant autostradoj tarkim 100km ir radus kad ir menka ikalne,radeda smuguoti,vibruoti,kol netrleidi gazo,arba jo nepadidini iki tiek kad suzemintu pavara.

  Patinka

 8. Artūras D. sakė:

  Sveiki, subaru legacy 2004 2.0 101kw. Spaudžiam stabdį, jungiam D, iš karto paleidžiam stabdį, pasijaučia smūgis ir riedam. Spaudžiam stabdį jungiam D, palaukiam 2s, paleidžiam stabdį ir automobilis švelniai pradeda riedėti. Verta sunerimti? Suprantu, kad per atstumą gedimų nenustatote, bet gal maždaug įsivaizduojate kas gali būti, toks jausmas tarsi tiesiog neskuba įjungti Drive, poto viskas gerai. Nežinau ar skubėti pas jus ar dar galima palaukti

  Patinka

 9. Vytautas sakė:

  Sveiki, turiu audi a4 b8 2.7tdi 140 kv pradedant važiuoti, perjungus iš P į D arba paprasčiausiai sustojus vietoje ir vėl pradedant važiuoti, ilgokai galvoja dėžė, apie 2 2,5 sekundės, o tada jau startuoja, bet jokiu dingsėjimu ar aštriu smugiu nėra, viskas švelniai tik kad sapnuoja, gal žinote kas galėtu buti?

  Patinka

 10. Arturas sakė:

  Sveiki. Audi A6 C6 2005 metu benzinas , priekiniai varantis ratai. Tokia beda. Ijungus R ir
  pavaziavus atgal , iskart ijungiu D ir masina nenori vaziot toks jausmas kad nori uzgest, trukcioja . Jei ijungt D ir palaukt 10 sekundziu tai vazioja gerai. Jeigu nejungt R ir nevaziot atbuliniu tada jokiu problemu su automatu nera. Begius jungia gerai . Kas tai galetu buti ar daug kainuoja remontas. Aciu

  Patinka

 11. Aidas sakė:

  Sveiki pradėjus važiuoti viskas tvarkoje, bet įsibegėjus, kad ir 50km/h ir atleidus gaza apsukos pradeda šokinėti aukštin žemyn, o kitoje auto tokia pati ir pajungus autopilotas tas pats vyksta ir šiek tiek mažiau, tai gali būti susija su vadinama “Pūsle“?
  Abu auto Audi A6 C6 3l TDI

  Patinka

 12. Mantas sakė:

  Laba diena, kokia butu kaina pilno kapitalinio remonto .Audi A6 C6 165kw.
  Aciu

  Patinka

  • kaina yra skaičiuojama, pilno kapitalinio iki šios dienos nė vienas nesidarė, nors visi to klausė.
   Tai labai nesitikiki, kad jums reikalingas pilnas kapitalinis, greičiausiai reikalinga sugedusių vietų remontas ir hidraulinės dalies atnaujinimas.

   Patinka

 13. Andrius sakė:

  Sveiki turiu tokia beda bmw 535d 200kw automatas begius meto graziai nesmugiuoja, taciau sustojus masina pradeda uzti perjungiau i rankini vel stabdau ir rodo kad nepermeta i 1 pavara nors ir permetu rankiniu i 1 vistiek uzia o imetus atbuline staigiai soka is vietos ir pastoviai uzia tarsi gazas dugnas meistrai sake pusle ar nebus kazkas rimciau.

  Patinka

 14. Saulius sakė:

  Sveiki, Nissan Terrano 2000m, atomatas stacioj ikalnej ant D po truputi rieda atgal. Tas pats su R, rieda i prieki. Ijungus is R i D palaukt reik pora sek.iskart susmugiuoja. Tokioj masinej nera ko tiketis, kad junginetu svelniai, bet cia jau bus deze stipriai susidevejusi? Dekui.

  Patinka

 15. Minde sakė:

  Sveiki, audi a4 b7 2l. automatas 7 begiu, kas galetu buti, vaziuojant normalia eiga pasiekus 20km/h greiti ijungia 2 pavara kai 30-3pavara ir t.t. Bet pasitaiko kartais kad bevaziuojant sukyla apsukos ir begius pradeda jungti 30km/h- 2 begis 40km/h 3 begis ir t.t. Kas galetu buti, nes nevisada taip buna ir praeina savaime ypac is po nakties buna gerai o kartais bevazinejant pasitaiso.

  Patinka

 16. BMW sakė:

  Sveiki, girdėjau daug gerų atsiliepimų apie jūsų servizą. Norėčiau truputėli pasiteirauti.
  Situacija : Automobilis – BMW (E61) 525 (2006m.) Dyzelis, PreFL Automatas. Negražiai išjungia bėgį iš 2 į 1. Važiuojant DS režimu, automatinė dežė dirba gražiai. Pulsuoja 6 bėgis, važiuojant 100km/h ir daugiau, jaučiasi. Neseniai pastebėjau, kad duodant ‘gazo’, bet ne iki dugno, pasijaučia toks lyg ir ūžimas iš transmisijos.

  Klausimai : Kokie Jūsų manymu galėtu būti gedimai? kokia apytikslė remonto kainą?
  Girdėjau, kad gali padėti tiesiog tepalo lygio patikrinimas, jeigu mažai tepalo, dapilt, ir atstatyt adaptacijas, ar yra tiesios tame? Ačiū.

  Patinka

 17. Virgis sakė:

  Sveiki,bmw e61 535d,nuo 70-110 plaukioja apsukos,kokia mazdaug remonto kaina butu

  Patinka

 18. Evaldas sakė:

  Sveiki, turiu problema, turiu Mitsubishi Pajero 2003m. Kol mašina šalta viskas tvarkoj, bet kai pašyla tai iš P režimo ijungus į D arba R ji užgesta, jei per naujo užsivedu tuomet važiuoja

  Patinka

 19. Aurimas sakė:

  Labas vakaras, Passat 2008m 2.0 103kw, įjungus R ir bandant važiuoti pradeda labai trukcioti kartais net uzgesta. Važiuojant į priekį visas pavaras junginės gerai. Kas per bėda galėtų būti?

  Patinka

 20. Evaldas sakė:

  Sveiki audi a6 2012m 3l 7 begiu kaip pasyla deze atbuliniu sutrukcioja .i prieki visi begei be priekaistu.tepalus jau reikia keisti. Ar gali buti problema del tepalu.
  Dekoju is anksto

  Patinka

 21. Algirdas sakė:

  Sveiki,Audi A4 1999m kai gauna daugiau apkrovos,važiuojant į kalna pradeda šokinėti apsukos,jei kalnas statesnis drebėti priekis pradeda,duodant daugiau gazo praeina.Tai vyksta esant greičiui nuo 60km/h.Kas galėtų būti ir kiek galėtų kainuoti?

  Patinka

 22. Marius sakė:

  Laba diena . Užšilus varikliui pavaziavus ilgesni atstuma retkarciais pradeda jungti pavaras aukstesniom apsukom 2.3 -2.4 . 3 ,4 bėgius ar čia normalu automobilis bmw e60 3.0 xd tepalas pakeistas su filtru klaidu jokiu diagnostika nerodo

  Patinka

 23. Bmw sakė:

  Sveiki . Bmw e60 3.0xd retkarčiais pavažiavus ilgesni atstuma vienodu greiciu užlaiko pavaras ,perjungia aukštesniom apsukom 2,3 -2,4 ar čia normalu? Pavaras jungia sklandžiai be jokiu mušimu ir tt … . Klaidu jokiu nerodo ,pakeisti tepalai ir filtras.

  Patinka

 24. Sabina sakė:

  Honda accord pavaziavus kelis km pradeda mirkset d4 . Pagal apsukas matosi kad nejungia 4 begio. Uzgesinus ir vel uzvedus nebemirksi. Greiciu dezes tepalas pakeistas. Kas gali but?

  Patinka

 25. Marius sakė:

  Sveiki, Opel Zefira tourer pasilus automobiliui kartais smūgiuoja pastačius ant D važiuojant viskas ok.

  Patinka

 26. Anton sakė:

  Sveiki ar galima nupirkti atskirai salenoidus audi a6 c6 2006 3.0l 4×4 avant.

  Patinka

 27. Nerijus sakė:

  Sveiki.
  Klausimas .
  A6 2003 metu 2.5 132kw. Ryte uzkurus meta dezes avarini . Uzgesinus ir uzkurus viskas tvarkoje . Kur gali buti problema?

  Patinka

 28. aigaras sakė:

  sveiki turiu audi A6 qvatro 2004 m iki 3 pavaros jungiasi gerai poto 4 5 ijungia bet greit ismeta I laisva pot tada vel imeta I 3 ir kol nesustoji neisjungi motora pavara neissijungia ijungi laisva poto ijungi iskart isijungia 3 pavara o jei uzgesini motora tada vel viskas gerai iki 3 pavaros noreciau suzinot kas galetu but ir kiek mazdaug tas malonumas kainuotu aciu

  Patinka

 29. eugenijus sakė:

  a6 c6 vazuojant 100km/h ir atleidus gaza sokineja apsukos o vazauojsnt 50km/h ligiai laikant gaza irgi sokineja bet nezymiai cia pusles gedimas?

  Patinka

 30. eugenijus sakė:

  vazuojant 90km/h atleidus gaza nukrinta iki 1200 ir pradeda pulsuot 1200 1400 pns pasilus varikliui apie 60 90 laipsniu cia pusles kalte ar dezes? automatas. turiu video bet neina ikelti.

  Patinka

 31. Martynas sakė:

  Sveiki bmw e65 vaziuojant 120 paspaudus gazo iki puse ismeta klaida reverse not by posible toks jausmas lyg masina nori pati permesti atbulini begi vaziuojat kame problrma pervedi masina viskas twarkoi

  Patinka

 32. Rimas sakė:

  Sveiki,MB A 170/85 kw(benzas),kol šalta bėgius jungia gerai,bet pavažinejus apie 2 val.pradeda stipriai smūgiuoti 1 pavara. Sustojus prie šviesoforų, atleidi stabdį ir nevažiuoja,o kai perjungi į P ir atgal į D,pradeda vaziuoti,bet susmugiuoja. Atvėsta ir vėl viskas ok. Kas galėtų būti?

  Patinka

 33. Darius sakė:

  volvo s60 deze aisin55-50sn,dingsta begiai,uzgesinus,palaukus truputi ir vel pakurus viskas ok kelis simtus metru ir vel dingsta…pusle pakeista,tepalai nauji ir teisingi supilti,hidroblokas geras. Kas galetu but?

  Patinka

 34. Justas sakė:

  Sveiki, ar skiriasi xdrive deže nuo paprastos galu varomos? Bmw e46 150kw

  Patinka

 35. Evaldas sakė:

  Sveiki,
  Audi a6 automatas 2003metų sustojus automobiliui sklinda nemalonus kvapas, lyg sviltų sankaba. Kas galėtų būti?

  Patinka

 36. Gediminas sakė:

  Sveiki, MB C220cdi automatas atlikus diagnostiką parodomos klaidos
  2211 – CAN: fault message from ETC (Electronic Transmission Control)
  C1701 – CAN: communication AT
  C1026 – CAN communication with the ETC control unit is faulty
  C1027 – CAN communication with the ETC control unit is faulty
  9103 – CAN; communication fault with ETC control unit or ASG system
  P2008 – Fault stored in ETC (Engine Transmission Control)
  auto pereina į avarinį rėžimą, kas galėtų būti.
  Dėkui už atsakymą.

  Patinka

 37. Mindaugas sakė:

  Sveiki. Audi a4 b5 1.9 tdi 66kw is po nakties pastovejes automobilis nevažiuoja įjungus D reikia paspausti gazo kad pradėtų judėti ir poto vėl važiuoja tvarkingai atleidi stabdo pati pradeda judėti kas gali būti?

  Patinka

 38. Mindaugas sakė:

  Sveiki. Audi a4 b5 1.9tdi 66kw is po nakties ijungus y D raide masina pati nejuda iš vietos kol gazo nepaduodi. Paskui visa diena viskas tvarkoje. Kas cia galėtų būti

  Patinka

 39. Mindaugas sakė:

  Sveiki. Audi a4 b5 1.9tdi 66kw is po nakties ijungus o D raide masina pati nejuda iš vietos ko gazo nepaduodi. Paskui visa diena viskas tvarkoje. Kas cia galėtų būti

  Patinka

 40. Andrius sakė:

  Labas. Audi A6 C6 3.0 TDI FL, jauciama vibracija (ar kazkas pan.) pradedant vaziuoti. Labiausiai kamsciuose juntama kai atleidi stabdi ir siek tiek paspaudi akseletatoriu. Spaudziant staigiai akseleratoriu vibracija dingsta. Is patirties gal zinot kas gali sukelti tokius simptomus?

  Patinka

  • Patirtis yra viena, o gedimas kas kitą būna panašių simptomų o gedimai skiriasi, todėl kol nėra diagnostikos išvadų nuo neteisingų spėliojimų susilaikome ir stengiamės neklaidinti

   Patinka

 41. Almis sakė:

  Sveiki bmw e61 535d automatinei dezei atsiranda negrazus darbas ijungus begi stovint vietoj, ypac rytais kai salta arba stovejus keles dienas nevazineta. Bet atleidus stabdi masina pradeda vaziuot nebesigirdi garso. Ir minusas tai kad atbuline eiga sunku uzvaziuot i statesne ikalne. Kur cia problema?

  Patinka

 42. Ramunas sakė:

  Sveiki turiu bmw x5 2008 m yra tokia beda kuri tik pora kartu pasireiske is vietos jungent bet kokia pavara ar D ar R grazina i P ir neijunge pavaros.kokios bedos gali buti?ir remonto kaina?

  Patinka

 43. Audi a8 sakė:

  Sveiki. Audi a8 3.3 2002m. Problema tame, kad pasilus masina nenori mesti atbulinio begio, ta prasme imeta, bet tik prilietus gaza, stukeli ir nebevaziuoja atgal. Salta važiuoja atgal be problemų. Šiaip važiuojant pirmyn bėgius meto gražiai, nesmugiuoja, neuzlaiko nesvarbu šilta salta. Kame galėtų būti problema?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.