Ar reikia automatinę pavarų dėžę perjungti į N padėtį trumpam sustojus.


Begiu perjungejas
 • Ar reikia perjungti automatinę dėžę sustojus prie šviesoforo į neutralią padėtį.

 

Šiek tiek paaiškinsime kokie procesai vyksta vyksta automatinėje pavarų dėžėje jai sustojus D ir N padėtyse.

Hiraulinis transformatorius

– Hidraulinis transformatorius

Sustojus automobiliui su įjungta važiavimo padėtimi (drive) automatinė pavarų dėžė ir toliau lieka su įjungta 1 pavara. Automobilis stovi tik dėl hidraulinio transformatoriaus veikimo principo hidraulinės jungties. Hidraulinis transformatorius sudarytas iš dviejų turbinų. Viena turbina (1) mechaniškai tvirtinama prie variklio alkūninio veleno, o kita turbina (2) mechaniškai sujungta su pavarų dėže ir ją suka.

Hidraulinis transformatorius yra pilnai užpildytas hidraulinę alyva, dideliu slėgiu. Tarp turbinų nėra jokio mechaninio sujungimo, jos sukasi nepriklausomai, tačiau tarp jų yra labai mažas atstumas. Besisukant kartu su varikliu turbinai (1) yra pradedama sukti turbina (2).

Trumpam sustojus šis procesas nesustoja ir turbina (1) yra toliau sukama variklio, dirbančio laisvais sūkiais, o turbina (2) sustoja visiškai, nes mes laikome nuspaudę stabdį ir pavarų dėžės dalies turbina(2) fiziškai negali suktis. Esant tokiai situacijai tepalas kuris pilnai užpildęs visą hidro transformatorių po truputį pradeda kaisti. Tačiau hidrao transformatorius paskaičiuotas ir pagamintas taip, kad šis kaitimas yra labai nedidelis todėl automatiniai pavarų dėžei jokio žalos jis nedaro.

Jei trumpam sustoja perjungsime pavarų dėžę į N padėtį bus atjungta visiškai pavarų dėžė nuo variklio, bus visiškai išjungtos visos pavaros ir hidro transformatoriaus turbina (2) suksis laisviau, nes netures papilmos apkrovos, tai reiškia, kad bus šiek tiek lėčiau kaitinamas tepalas. Teoriškai kaip ir atrodo būtų kur kas racionaliau perjungti pavarų dėžę iš D į N padėtį.

Taip pat dar yra vienas labai svarbus dalykas, kurį turime paaiškinti. Tai, kad pavarų dėžei iš D į N persijungti reikalingas tam tikras laikas, kuris priklauso nuo dėžės susidėvėjimo lygio, jis kartais gali trukti net iki 2 – 3 s. Taigi stovint ir pastebėjus, kad jau galima važiuoti, vairuotojas greitai jungtų D padėtį. Po įjungimo į D padėtį praeina tam tikras laikas kol dėžė atlikinėja įjungimo procesą. Vairuotojas pradeda panikuoti, kad mašina padavus gazą nevažiuoja, o kaip tik tuo momentu vyksta pavarų dėžės sujungimas į pirmą pavarą ir jei per daug užspaustas akseleratorius, kaip tik tuo metu gali įvykti pavarų dėžės sugadinimas, nes pats pavojigiausias ir yra pavarų dėžės susijungimo momentas, kaip tik šiuo momentų gali pradėti degti pavarų dėžės frikciniai diskai, arba dėl mechaninio trenksmo gali būti sulaužyta dėžės mechaninė dalis.

Išvada:  Perjunginėti automatinę dėžę iš D į N trumpai sustojus nerekomenduojama, nes kaip tik šio perjungimo momentu netinkamai sureguliuoti variklio sūkiai gali padaryti didelę žalą jūsų automobiliui. Liekant laukti  padėtyje padidėja kuro sąnaudos tačiau jų padidėjimas yra labai neženklus apie 300g/val. 

Dėžę reikia perjungti į N tik stovint užvestu varikliu ilgiau nei 2 min.

 

 

 

140 komentarų

 1. viktoras sakė:

  Ar galima vaziuojant nuokalne ijungta N?

  Patinka

  • kokia to prasmė?
   kad daugiau degalų degintų?
   važiuojant nuokalne su pavara išjungiamas degalų tiekimas į variklį, todėl kad inercija suka variklį, o ijungus N kompiuteris privalo tiekti degalus, kad variklis neužgestų.

   Patinka

 2. antanas sakė:

  sveiki mersedes sprinter kai ant itempimo vaziuoji yra baisi vibracija,kas gali būti pavaro junginejasi gerai ar Klaipedoje galima pratestuoti,aciu

  Patinka

 3. Gintas sakė:

  Sveiki turiu audi a4 b5 automata gedimas tame jog neleidzia ijunkti pavaros nuspaudus stabdi. Gal yra koks daviklis kuris galejo numirti?

  Patinka

 4. Jolanta sakė:

  Sveiki,jūs čia taip išsamiai paaiškinot apie automatines dėžes,o gal galit taip pat ir apie pusiau automatines t.y robotizuotas parasyt. Būčiau labai dėkinga. Ar ir su tokia dėže sankryzoj nereikia perjungt i ,,N,, padeti. Dėkoju iš anksto.

  Patinka

 5. Juozas sakė:

  Sveiki nusipirkom Audi A4 2l benzinas 2007metu. Automatas, persivaryti iki namu buvo valanda kelio viskas gerai atrodo. Kita diena drauge sedo uz vairo vaziavome pasivazineti ir vaziuojan kokiu 60km greiciu, pries zieda pristabde nuemis koja nuk greicio pedalio ir po stabdymo vel spaude greicio pedali ir dingo gazas, kaip butu isijungsui P raide na laisvas begis, gal zinote kas galetu buti ? Jau du kartus taip. Pries kelias dienas isigyjom masina.

  Patinka

 6. Jonas sakė:

  Sveiki.lexus rx300 2002m,kol salta jungia visus begius,pavaziavus 5min dingsta 4 begis ir 5…cia jau kapitalinis remontas ar tiketis biski pigesnio remonto?aciu.

  Patinka

 7. Kristina sakė:

  Sveiki, Golf IV 2.0 pradedant vaziuoti pirma pavara atsiranda garsas lyg kazkas kazkur lieciasi,trinasi, persijungus pavaroms i aukstesnes 2 ar i 3 ar i 4 garsas dingsta, gal esate susidure su tokiais dalykais ir galite pakomentuoti?

  Patinka

 8. Karolis sakė:

  Sveiki, iš 3 į 4 bėgi atsiranda vibracija, Audi A6 C6 kas gali būti?

  Patinka

 9. Indr sakė:

  Sveiki, Audi a3 1998 metų benzinas/dujos, kyla apsukos iki 3-4 važiuojant vos 50/60 km\h, o pavaros nenori persijungti, tik po kurio laiko ar važiuojant nuo nuokalnės paijaučia, kad peršoko pavara, kokie pagrindiniai gedimai gali būt? ( tepalai keičiami, diagnostika buvo atlikinėta taip pat, nerodė klaidų)

  Patinka

 10. Audrius sakė:

  Sveiki, Noriu paklausti i P“parking“ pozicija reikia jungti veikiant varikliui ar geriau uzgesinus? Dekui.

  Patinka

 11. Mindaugas sakė:

  Sveiki. Vw passat 2002 96kw 1,9tdi automatine deze kartais ijungia 3 begi tik prie dideliu apsuku. Ar padetu tepalu keitimas?

  Patinka

   • Rasa sakė:

    Sveiki,
    Vw Passat b5 1997, 1.9 81 kw automatas; pradėjus važiuoti pavara (kaip suprantu antra) persijungia ties 30km/h, o sekantį kartą ties ~58km/h, o poto jau 80 ir daugiau. Beje, ir trauka visai nekokia. Tepalai dėžei keisti prieš porą mėnesių (iki tol mašina važiavo avariniu režimu). Pati pavarų dėžė pakeista (į dėvėtą) panašiu metu praeitais metais. Kokia galėtų būti problema ir kokio remonto galėtų reikėti? Ačiū.

    Patinka

   • Reikia tai klausti po patikros dabar daug dalykų kuriuos įvertinti reikia yra nepamatyti.

    Patinka

 12. Arturas sakė:

  Sveiki,turiu BMW 318D 2003 10 touring automatas.Rytais uzkurus ir ijungus D automobilis nejuda is vietos nors stovi lygioje vietoje,sukelus apsukas iki 2000 ar daugiau po truputely pradeda judeti.Pakeite tepalus bei filtra,taciau vis tiek tas pats.

  Patinka

 13. tomas sakė:

  Sveiki 1999 jeep grand cheroke automatas girdisi kalimas kai greiciu deze ant padeciu P.N.D ant padeties R kalimo nesigirdi ar galetu buti kaltas hidrokompresorius del to

  Patinka

 14. Simonas sakė:

  Sveiki, VW Passat 2001, 2.8 V6 4motion, automatas, amerikietis. Neįsijungia 5 pavara, ar dėl to gali būti kalta hidromova?

  Patinka

 15. Arnas sakė:

  Sveiki. pranesimu skydelye uzsidega geltona lempa (staciakampis su zaibu) tada masina vaziuoja ant darbines pavaros kai sustoji isjungi varikli ir vel uzvedi masina ji vaziuoja kol galiausiai vel isijungia ta darbine pavara. Taip buna tol kol masina apsyla tada viskas kaip iprastai. Zinoma salta is pirmos i antra ir is antros i trecia smugiuoja. Spaudiminiai solenoidai ne?

  Patinka

 16. sieras sakė:

  sveiki, nupirkau Dodge granda, 2005 m. 3.3, anksciau neturejau auto su APD, klausimas, ijungus pavara ir atleidus stabdi neakseleruojant masina turi pradet judet, dekui, P.S forume kazko neleidzia rasyt

  Patinka

 17. Elvyra sakė:

  Sveiki, turiu vw jetta 2011 m. 2,5 l automatas. Niekada nevažinėjau žiemą su automatine pavarų dėže. Prieš tai vairavau mechaninę, ten su stabdymu slidžiame kelyje buvo viskas aišku – perjungi į žemesnę pavarą ir tiek. Kaip elgtis su automatine pavarų dėže tokiu atveju? Iš anksto dėkoju už pagalbą

  Patinka

 18. Antanelis sakė:

  Laba diena,
  Norėčiau Jūsų, vyrai, konsultacijos. Turiu Mersedes Benz Vito 2,29 cm3 tūrio variklis 98 metų gamyba, busas. Važiuojant užsidegė kompo gedimo lemputė ir sustojo. Pabuvus 5 min. įjungus į D padėtį busas važiuoja, bet pavažiavus 100 m vėl nebevažiuoja ir tt. O jei iš D perjungiu į R busas nevažiuoja, tada reikia užgesint, vėl užkurt ir įjungt į R, tada pajuda atgal, tas pats į priekį. Būčiau labai dėkingas už konsultaciją. Ką daryt? Ar gali būt tepalai, nes nei filtro nei tepalų nekeičiau? Kokius reiktų pilt? Ačiū 🙂

  Patinka

 19. Arturas sakė:

  laba diena,
  skaitineju forumus bei ieskau zmoniu su panasia beda taciau nerandu, mano auto bmw 525d 2008 metu, automatas(naujesnis) buna kai sustoju tarkim sankryzoje kiek pastovejus pradedu vaziuot pirma begi imeta su nedideliu smugiu, kitais begias to nera, beja kiek pavaziavus, sustojus ir vel pradejus vaziuot to smugio nebebuna jungiant pirma begi, dazniause tai buna 1 ar 2 kart, ka patartumet padaryt ar diagnostika padetu ? aciu

  Patinka

 20. Linas sakė:

  Sveiki, pas mane audi a4 b7 2.0 variklis automatas. Atsirado vibracija salone kai gazuoji vibruoja jei laikai vienodai nuspaudus tarkim 2000 apsuku tada graziai vaziuoja. Buvo plysus granatos guma, granata vidine viska pakeiciau vistiek tas pats. Su mantiruote uzkisau kur yra dezes pagalve ir pakilnojus visas blokelis kilnojasi ar jis turi tureti laisvumo ar cia ir bus beda ?

  Patinka

  • dėl vibracijų čia būna ko tik nori geriausiai atvykti ir leisti mums pavažiuoti, kad suprastume kokia vibracija ir dėl ko.
   Dėl šių bėdų žmonės pakeičia pusę mašinos dalių ir neranda.

   Patinka

 21. raimis sakė:

  audi a4 b7 2,5 tdi automatas7 begiu ,viskas veikia gerai ir begiai jungiasi svelniai gal tik truputi reguoja i akseleratoriu paveluotai bet tcia nelabai ir suprasi,tik problema kai stabdai greiciu deze pradeda bildeti ,girgzdeti . Ar tcia susije su automatu, ir kur ir kas ja galetu pratestuoti kaune? dekui

  Patinka

 22. Arnas sakė:

  Laba diena. Nusipirkau mazda 6 2,3i važiuojant vibracijos nėra,tačiau sustojus prie pvz šviesoforo ,mašina pradeda vibruoti ,įjungus vejelį stipriau,o ijungus ir kondicionieriu tai išbis labai stipriai. Perjungus i N vibracija dingsta visiškai. Kame gali būti problema? Ar čia visiškai normalu?
  Važinėjau su audi a4 automatu,bet tokios problemos nebuvo.

  Patinka

 23. kastytis sakė:

  sveiki turiu audi a8 3,7 automatas benzinas,atsitiko beda tokia kad pastacius ant D raides automobilis nevaziuoja tas pats ira kai pastacius ant 3 ir 4 ,Atbuline pavara ijungia gerai ,pastacius ant + ir – auto vaziuoja .visom pavarom.Galima pradziai pajudeti pastacius ant + ir – o po to perjungti and D ir viskas gerai jungineja,KIEK cia gali kainuoti remontas?

  Patinka

 24. sarunas sakė:

  sveiki, bmwe39 523i automatas, kaip nustatyti kur gedimas dezes? ar pusles? nes dingo visiskai trauka, i kalna net neyvaziuoja, sklinda kazkokie garsai is dezes, pergazavus ant P ar ant N girdisi traskesiai… deze sugedo ar pusle?

  Patinka

 25. Patrik sakė:

  Sveiki e320 2003metu, w211 vaziuojant is vietos ties 2/3begiu eina vibracija per visa salona, keitem tepalus apsiramino bet ne ilgam, be to ijungus i preki ar galine kartais pagalvoja ir perjungia yra laisva eiga taip pasakius, kokia kaina butu sutvarkyt?

  Patinka

 26. martynas sakė:

  Sveiki. Sutvarke man automatine deze volvo c70 t5. 1998m. Dabar galine pavara isijungia tik po 5 sekundziu ir net ilgiau. Kai stovi sankryzoj ant d raides, apsukos sokineja. Kai ijungi i parkinga nebesokineja. Kai duodi daug ciongo vaziuodamas, atsiranda trukciojimas. Gal zinot ar tai dezes reikalai? Uz remonta sumokejau 600 euru. Sake viska perrinko naujei. Ir dar, viena karta kai lekiau dideliu greiciu, atsirado rodykle, automato gedimas tipo.

  Patinka

 27. martynas sakė:

  Sveiki. Pas mane Volvo c70 2.3t5, automatas. Nesenai buvo tvarkyta dėžė. Iki sutvarkymo metant galinę pavarą ir spaudus gazo pedalą, jausdavosi stiprus smūgis. Šiuo metu reikia laukti, kol šaltas variklis, 5 sekundes, kad įjungtų galinę pavarą. Po to, paspaudus gazo pedalą ir lekiant visu pajėgumu, atsiranda rodyklė, ta pati, kuri buvo tą dieną kai sugedo mano greičių dėžė. Išjungiu degimą ir vėl įjungiu, atrodo viskas gerai. Dabar, kai įjungiu pavarą ir lr lekiu visu pajėgumu, šiltam varikliui, mašina nebetraukia, trūkčioja, sustojus sankryžoj, apsukos kraičioja. Kai įjungiu parkingą, viskas susitvarko. Kas čia per dalykai? Ar gali būti jog paėmė pinigus ir neaišku ką sutvarkė? Tvarkė ją kokį mėnesį.

  Patinka

 28. Irmants sakė:

  Tai truputi nesupratau straipsnio esmes, trumpai sustojus N jungti nerekomenduojama, bet tarkime jei sustoji ilgiau prie sviesoforo degant raudonam signalui ir turi laukti kol uzsidegs zalias, palikti ant D ar visgi sustojus jungti N??

  Patinka

 29. Andrius sakė:

  Laba diena 2003m audi a4 2.5l 120kw automatine greicio deze neisijungia s rezimas kas gali buti?ar gali buti jog s rezimo visai nera?

  Patinka

 30. Andrius sakė:

  Laba diena 2003m audi a4 2.5l 120kw automatine greicio deze neisijungia s rezimas kas gali buti?

  Patinka

 31. Marius sakė:

  Sveiki turiu automobili jaguar s type 2001 metu 3 V6 175kw benzinas automatas.atsirado garsiukas pavaru dezeje lyg kaip guolis braskesys siok toks kas galetu buti?aciu

  Patinka

 32. dovas sakė:

  Ar tokia veiksmų eiga yra tinkama palikinejant automobilį ikalnej arba nuokalneje?
  1. Nuspaudziu stabdi ir imetu P poziciją.
  2. Stabdžio neatleistamas užtraukiu rankinį.

  Galbūt veiksmus reikia daryti atvirkščiai?

  Patinka

 33. Justinas sakė:

  Sveiki, turiu klausimą, automobilis Subaru Legacy 2006m 4 pavarų automatas, ir kai yra šaltas variklis dar nepašile tepalai labai skaudžiai perjungia pavaras su nemažais smūgiai, tačiau ir pašilus ypač stabdant dažnai jaučiamas smūgis jungiant žemesnę pavarą. Kas tai galėtų būti ir kiek toks remontas apytiksliai gali kainuoti ?

  Patinka

 34. Arturas sakė:

  Audi a4 b7 2.5tdi. Is vietos atrodo reikia paspaust daugiau gazo, tada sauna i prieki. Tai dezes problemos? Aciu

  Patinka

 35. Arturas sakė:

  Sveiki. Matau jūsų svetainė vienintelė, kuri normali ir galima paklaust specialistų. Audi A4 B7 2.5tdi multitronic. Sušilus varikliui, ant P pavaros automobilis purtosi, atrodo, kad negražiai dirba variklis. Perjungus į D viskas tvarkoje. Ar ta vibracija ant P, N pavaros susijus su greičių dėže? Ačiū.

  Patinka

  • Sunku būtų atsakyti, jei pavyktų atvykti į vieta ir patikrine jums galėtume atsakyti.

   Kazkaip, jei si deze kvailioja jos bedos kitaip reiskiasi, taciau gal cia kitokia situacija.
   Nepamirskite sei dezei kas 30 000 km keisti tepalo.

   Patinka

 36. Rimantas sakė:

  Sveiki,audi a4 b8 2012m. Multitronikas,kas kiek laiko keisti tepalus,ir aplamai kaip priziureti sita deze,ka reiketu zinoti, kad isvengti brangaus remonto.
  Aciū

  Patinka

 37. Regis sakė:

  sweiki,koki rekomenduojate pilti tepala i subaru outback cvt 2010 m greiciu deze,dekui

  Patinka

 38. Dainius sakė:

  Sveiki, lexus is 250 2007 metų.Šaltas variklis viskas super,užkaista grybauja greičių dėžė.Pas viena meistra rodo silinoijdas a .čia brangus remontas.

  Patinka

 39. Arūnas sakė:

  Sveiki,
  visų pirma norėjau padėkoti už išsamius straipsnius.
  Norėjau pasiteirauti kaip reikia elgtis (negadinama dėžė) su automatine pavarų dėže užklimpus sniege/purve?
  Ar reikia bandyti išvažiuoti su D ir R, ar geriau perjungi į triptroniką 1,2 pavaras ir bandyti spausti?
  Ko gero geriau atjungti ESP/ASR?
  Kokie veiksmai?
  Dėkoju už atsakymą.

  Patinka

  • Ar jus jundesite uzklimpe D ar naudosites step troniku jokio skirtumo, nes abiem atvejais deze pradeda vaziuoti 1 pavara vienodai.
   Jei uzklimpote ir ESP sistema neleidzia normaliai pagreiteti ja reikia atjungti.
   Velgi elgsena labai priklauso nuo dezes tipo.

   reikia bandyti isiubuoti masina tolygiais gazo paspaudimais ir atleidimais panaudojan gal apie 20 30 proc pedalo eigos. Jei jusu deze turi hidro converteri tuomet reiketu isnaudoti jo privalumus.

   Uzklipus reikia pakelti ant D pavaros sukius iki 1400 aps ir laukti kol masina prades judeti palaukus apie 20 – 40 s jei nera jokio pokycio pakelti sukius iki 1500 aps isr vel luktelti gal tuomet prades masina judeti jei nepakanta pakelkit sukius iki 1600 aps. ir greiciausiai jums be papildomu gazavimu pavyks isvaziuoti, jei jusu automobilis bus su geromis padangomis.

   isiubavimas su R ir D gali buti rizikingas ir galite pagadinti deze. Paprasciausiai pereinant ir R i D reikalingas tam tikras laikas ir uzklimpus isiubuojant masina gali nutikrti taip kad si sujungimo laikas bus perilgas jus padavinesite gazo ir dezei nespejus susijungti ji gali greiciau sudegti.

   Taip pat galimas pagudravimas siam isiubamiui galima pakelti variklio sukius apie 1000 aps ir tuo metu laikant tolygius sukiu galima bandyti jungineti is R i D taip siurblys pumpuos daugiau tepalo ir greiciau perjungines is R i D. Taciau tai reikia daryti pakankamai atsargiai.

   Uzklimpus reiketu vengti dideliu varikio sukiu.

   Patinka

 40. karolis sakė:

  audi a4 b6 1,8 greitai permeta is 2 i 3

  Patinka

 41. Laurynas sakė:

  Sveiki,

  Norėčiau pasidomėti dėl tipronic remonto. Automobilis Audi A6 c5 1998 10men. 2.4 benzinas. Katik jį nupirkau. Pavaros nuo 1 iki 3 mėtosi gerai. Iš 3 persijungiant į 4 pavarą kartais susmūgiuoja. (pakyla apsukos ir tada skaužiau persijungia) bet tai nėra pastoviai, dažniausia kai prilėtini iki kokios 2 pavaros, ir vėl užduodi gazo. Kartais tik apsukas pakelia ir švelniai persijungia. O kartais iki pat 5 pavaros nieko nesijaučia.(buvęs savininkas sako, kad taip važinėjo 9 metus, kuo nelabai tikiu) Gal numanote kur bėda, ir kokie būtų remonto kaštai?

  Geros dienos

  Patinka

 42. ZF sakė:

  Sveiki. Audi A6 2000m. automatas 5hp19 deze.
  Pradejo is 5 i 4 pavara smugiuot. Kompas klaidu nemeta,visa kita veikia be priekaistu.
  Kur galetu but problema?
  Sirdingai aciu

  Patinka

 43. andrius sakė:

  Sveiki turiu problema bmw e65 kazkas vibruoja toks jausmas lyg butu variklio pagalve nuplysus. nors abi naujos ir kas keisciausia vibruoja nuo 1000 iki 2000apsuku ir tik ijungus D ir garsas toks lyg kakas kazkur liestus. ar tai gali but hidrotransformatoriaus kalte?

  Patinka

 44. Marius sakė:

  Škoda Octavia 2006m, 1,9TDI DSG, 200000km. Lėtai važiuojant į nedidelę įkalnę kažkas sutraškėjo, ant kelio išbėgo tepalas, dėžėj traška, nevažiuoja. Iki tol bėgius jungdavo sklandžiai, tik kartais jausdavosi nedidelė vibracija, o esant šaltai pradėjus važiuoti porą minučių būdavo prasta trauka ir mirksėdavo “Error“ skydelyje. Kas galėjo nutikti ir kiek kainuos remontas? Ačiū

  Patinka

 45. Darius sakė:

  Lexus gs300 2006 metu vaziuojant kartais pradeda garsiai vibruotivisa masina atleidus akseleratoriu ar paspaudus garsas dingsta.Ar tai gali buti greiciu dezes kalte?Jei taip kas tai?

  Patinka

 46. ramunas sakė:

  Sveiki.,turiu klausima del opel Omegos 2000m 2.5tds automatas.automatines dezes gedimo.Neisijungia 3 pavara .Pirma ir antra jungiasi gerai.Ar tai elekronikos gedimas ar pacios dezesmechanikos .Ruosiuosi pirkt si automobili su defektu,ir noreciau zinot ar tai sudetingas gedimas ir kiek kainuotu remontas.Lauksiu atsakymo.

  Patinka

 47. Indra sakė:

  Sveiki, norejau pasiterauti kodel rankiniu budu nepersijungineja begiai esant W (winter ne S rezime, kai perjungiu i S viskas ok) visa tai nutiko siandien, anksciau problemu niekuomet nebuvo. Tiesa auto Mercedes Benz CLK coupe? Lauksiu atsakymo

  Patinka

 48. Paulius sakė:

  Sveiki, turiu viena klausima : Chrysler 300c 3.0 crd. Vaziuojant ant ‘D’ mieste automatiskai deze persijungia i mechanini metyma +/-. Taip atsitinka i diena pora kartu. ( buna nuo sankryzos pajudi su D antra, trecia pavara pvz ir op ji ir lieka ir rodo ekranas kad jau metoma mechaniskai )
  Ar yra teke susidurti su panasia problema ? .

  Patinka

  • Turite patikrinti, greičiausiai bus kažkokia bėda su ričiagu salone, greičiausiai jis del blogos fiksacijos sujungia kontaktus. padaro ta pati, ka darytumete ranka pereidamas i mechaninį rėžimą. Gal kazkas yra kažkada tą vietą salone ardęs ir gal kažkas nedarinkta iki galo.

   Patinka

 49. Reikia atlikti diagnostika, Po diagnostikos turėtų būti aiškus bėdų šaltinis.

  Patinka

 50. Agne sakė:

  Sveiki, buvo pakeisti Audi A6, 2,5 , 110kv automatines dezes tepalai. Po pakeitimo nuvaziavus apie 500km., pradejo streikuoti deze. Ilgai uztrunka kol sujungineja pavaras ir jauciasi kiekvienos pavaros darbas. Vaziuojant laisva 2 ar 3 pavara be apkrovos , skydelyje uzsidega raudonai visos pavaros ir neleidzia jungti kitu. Sustojus ir isjungus varikli , is naujo uzkurus vel viskas gerai.
  Tepalai buvo pakeisti Mobil ATF 71141 . Kuo galit patarti , padeti ? Kas per bedos ?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.