Automatinių dėžių remontas.


AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS KAUNAS

Automatinių dėžių remontas

Automatinių dėžių remontas

 Atliekame automatinių dėžių remontą ir gedimų analizę ir jų šalinimą. Automatinių pavarų dėžių remonto srityje dirbame eilę metų, todėl esame sukaupę labai daug techninės ir praktinės informacijos, kuri mums leidžia greitai ir pačiu priimtiniausiu būdu surasti geriausius gedimų šalinimo sprendimus savo klientams.

 Gan dažnai pasitaiko situacijų, kai dėl automatinės pavarų dėžės gedimo yra kaltas vairuotojų nežinojimas. Dažniausiai yra apie automatines pavarų dėžes skleidžiami įvairūs pasakojimai, kurie neturi jokio techninio pagrindo. Keletas iš tokių klaidingų pasakojimų yra tai:

 1. Automatinėje pavarų dėžėje tepalų keisti nereikia. Skaityti apie tepalų keitimą.
 2. Sustojus prie sankryžos automatinę pavarų dėžę reikia perjungti į N padėtį. Skaityti
 3. Blogai pradėjus veikti automatinei pavarų dėžei bandoma pakeisti tepalus. Plačiau
 4. Reikia tik “pratrinti“ kompiuterio užfiksuotas klaidas ir toliau važiuoti.

 PILNAS KAPITALINIS IR DALINIS PAVARŲ DĖŽĖS REMONTAS.

KUO JIE SKIRIASI ?

Automatinių dėžių remontas pusles vidaus sandara.

Tai yra hidraulinė pavarų dėžės sankaba. Konverteris – Pūslė.
Šioje nuotraukoje matoma iš ko jis susideda.

Atliekant pilną kapitalinį remontą, pavarų dėžėje keičiami šie mazgai:

 • Keičiamos visos sulūžusios ar kitaip susidėvėjusios pavarų dėžės dalys naujomis.
 • Keičiama pavarų dėžės hidraulinė sankaba “konverteris“, liaudyje dar vadinamas “automatinės dėžės  pūslė“.
 • Keičiamas visas remontinis rinkinys.
 • Keičiami visi dėžės riebokšliai.
 • Remontuojamas hidraulinis valdymo blokas, jei reikia keičiamas nauju.
 • Montuojamas naujas tepalo filtras.
 • Keičiamos visos reikalingos tarpinės.
 • Pavarų dėžė užpildoma nauju tepalu.
 • Atliekamas pavarų dėžės darbo patikrinimas kompiuterio pagalba.

Remontinis rinkinys.

Automatinių dėžių remontas Remontinis rinkinys

Remontinis rinkinys

Rinkinio sudėtinės dalys:

 • Guminiai stūmoklių sandarinimo žiedai.
 • Dalis arba visi reikalingi pavarų dėžės riebokšliai.
 • Frikciniai diskai (priklausomai nuo rinkinio tipo).
 • Pavarų dėžei reikalingos tarpinės.

DALINIS PAVARŲ DĖŽĖS REMONTAS.

Automatinių dėžių remontas DSG Skerspjūvis

DSG Pavarų dėžės skerspjūvis

 • Keičiamos tik susidėvėjusios pavarų dėžės dalys.
 • Šis remonto variantas yra ženkliai pigesnis. Tačiau po šio remonto nėra suteikiama ilgalaikė pavarų dėžės remonto garantija.

 

 

 

 

 

Automatinių dėžių remontas s-tronic

AUTOMOBILIAI SU AUTOMATINĖMIS PAVARŲ DĖŽĖMIS.

Automatinės pavarų dėžės f-jos:

 • Keičia variklio sukimo momentą priklausomai nuo apkrovos.
 • Keičia variklio sūkius į įvairius judėjimo greičius.
 • Keičia važiavimo kryptį
 • Stovint vietoje dalinai arba pilnai atjungia variklį nuo varomųjų ratų.

 Automobilis su automatine pavarų dėže daug lengviau ir tiksliau valdomas. Automatinės pavarų dėžės kompiuterinė valdymo programa parenka optimaliausius variklio sukimo momento ir greičio transformavimo variantus. Važiuojant automobiliu, automatinė dėžė net posūkyje gali perjungti pavarą. Tai padaryti su mechanine pavarų dėže yra kur kas sudėtingiau.

3 365 komentarai

 1. donatas sakė:

  Sveiki, volvo v60 1.6 84kw power shift automatines pavaru dezes tvarkymo kaina, Problema žodžiu pristabdai mašina žiede arba prieš sukant į posūkį pradeda rėkti kol įmeta į kitą begi, arba kitas variantas ji nebevaziuoja apsukos nekyla ji stoja. Tada susutoji ir iš vietos pradedi važiuoti tada bėgius meto kaip nieko nebuvę.

  Ačiū už pagalbą
  Pagarbiai
  Donatas

  Patinka

  • Sveikas Donatai šių dėžių remonto kainos nustatomos po jos ardymo ir defektavimo. Jei domina pigiau ieškokit naudotos. Geriau remontuoti. Jei su naudota nepavyks iš pirmo karto situacija pinigine prasme bus nekokia.

   Patinka

 2. Aurimas sakė:

  Sveiki,BMW E60 2008,automatas,uzkurus iš po nakties kol dar šaltas,pradėjus važiuoti ir sustojus tarkim ir pajudėjus sustyguota,poto apšilus smugevimas dingsta,bet karts nuo karto juntamas iš pirmo i antra begio smugioja,kas galetu būti? Tepalai pakeisti ir filtras, dar tikrintis ir netrūksta tepalu.

  Patinka

 3. Aurimas sakė:

  Sveiki. Bmw e61 525m 2008metu. Vaziuojant ramiai begius meto graziai o spustelejus stipriau turbut is antro i trecia perjungia su kaip dantracio persokimu ar su truktelejimu o toluau vel viskas graziai jinginejas. Rimta problema ar nieko baisaus? It kokia laina remont

  Patinka

 4. Robertas sakė:

  Sveiki kiek maždaug kainuotu keitimas torgue converter, audi a6 c6 3.0l 165kw

  Patinka

 5. Marius sakė:

  Sveiki, Audi a6 c6 2.7 automatinė greičių dėžė
  Meta klaida F125 arba P0706
  Kas galėtų būti ir kiek kainuotų tvarkymas?

  Patinka

 6. Saulius sakė:

  Sveiki audi a8 2.5tdi 132kw fwd uzsilus dezei is vietos stipriau paspaudus sukyla apsukos ir su smugiu rauna kartais ijungus atbulini jauciasi stiprus smugiai , bet salta vaziuoja gerai , kas galetu buti ?

  Patinka

 7. Rimgaudas sakė:

  Sveiki kiek mazdaug galėtu, kainuoti ,volvo xc 702003 automato dežes parinkimas. O gal užtektų tik hidro bloka pakiesti

  Patinka

 8. Mindaugas sakė:

  Sveiki turiu problemų su automatine transmisija pavarų dėžė automobilis visiškai nejuda jai nuėmęs pavarų dėžė atvesciau år galėtumete padėti. Dodge junior 2008metu 2 litrų dizelis

  Patinka

  • Jei nuėmęs atveši greičiausiai nieko padėti negalėsime. Reikia prieš nuimant daug dalykų pasitikrinti. Ar kompiuteriai su tinkamoms versijom kokie parametrai ir t.t. Nes to nepadarius po remonto ji gali važiuoti arba visai nevažiuoti arba važiuoti su problemomis

   Patinka

 9. Edvinas sakė:

  Sveiki,
  Opel Insignia 2.0 dyz. 2014m. 6 begiu automatas. Visus begius atrogo meto lygtais normaliai, bet 2/3 ties 45km/h daznai pasmugiuoja stabdant arba siektiek pabuksuoja kol imeta. Tai suintisyveja jei pries tai koki 500km buvo vaziuota autostradoj. Dalinis tepalu keitimas buvo darytas neseniai. Daryti pilna keitima, o gal deze programiskai atnaujinti, ar cia jau arteja mechaninis jos gedimas?

  Patinka

 10. Renis sakė:

  Sveiki ismeta klaida transmision fauld perkurus masina vel viskas gerai klaida dingsta. Paspaudus ties 5 pavara vel isijungia ta pati klaida. Kas galetu buti? Plius minus tvarkymo kaina? E60 2007m benzinas 2.5 160kw. Ir kokia kaina pavaru dezes pilnas kapitalinis remontas?

  Patinka

 11. Linas sakė:

  Sveiki norejau paklausti bmw e 60 525 130kw mete transmisijos klaida o sendien isvis sunkiai vaziuoja ir klaida nedingsta kiek jo dezes perinkimas visas kainuotu aciu

  Patinka

 12. Gytis sakė:

  Sveiki kokia būtų pilnas rem komplekto pavarų dėžės kaina BMW 530 e61 2010m. 3l. 167kw

  Patinka

 13. Vitalijus sakė:

  Laba diena, automatine pavaru deze, kol tepalai buvo nekeisti buvo juntami smugiai, trukciojimai kazkokia vibracija per pedala jautesi ir nenoras persijungti i aukstesne pavara. Vaziuojant 120-140 trukciojo tokie dunksejimai,paspaudus gaza apsuku beveik nevyste o dar daugiau pradedavo trukcioti ir dunkseti. Pakeitem tepalus prasidejo daugiau dunksejimas pavaras metant i apacia 654321 daugiausia prie zemesniu pavaru, vibracija kazkokia isliko staigiai paspaudus virs120-140 , greiti vysto geriau tik tie trukciojimai prasideda jau veliau tai 160,tai 180. Audi a6 c6 2.7 quattro 2006m.

  Patinka

 14. Edgaras sakė:

  Sveiki,kokia kaina buto dezes remontas b5 1998 81kw 4hp pradejo smuguoti.

  Patinka

 15. Arvydas sakė:

  Mb a klases 1.4l benzinas automats meta klaida dezes F ir tik ant avarinio vazuoja kas gali but kiek mazdauk sis tvarkimas kainuos?

  Patinka

 16. Tomas sakė:

  Labas audi a5 2.7 automotas nei pirmin nei atgal gal zinot deze ar kazkas kazkur

  Patinka

 17. Algimantas sakė:

  Sveiki. Audi a4 b7 multitronic pavarų dėžė. Turiu problema sustojus arba įjungus drive jaučiasi vibracija ir kuo ilgiau stovi vietoje, tuo labiau mašinoje jaučiasi vibracija. Pajungus kompa rodo sankabėlės klaidą, ar dėl to gali būti ši vibracija?

  Patinka

 18. Alius sakė:

  Audi a6 c6 2005 2.7tdi quattro, pradejo smugiuoti deze, 3 ir 5 begiai, smugiuoja tik silta. Ir smugis atsiranda kai jungia is 6 i 5 ir is 4 i 3. Atsiradus smugiams pakeiciau tepalus, taciau niekas nepasikeite. Ar tai bus hidro bloko beda?

  Patinka

 19. Tomas sakė:

  Sveiki,kokia kaina a6 C5 qattro automato pilnas remontas?

  Patinka

 20. Andrius sakė:

  Sveiki, audi a4 b8 2009m 2l 105kw.multitronic deze. Pradejo durniuoti pradedant is vietos vaziuoti. Reikia duoti daugiau gazo, o poto astriai kerta. Tai tvarkoma?

  Patinka

 21. Gytis sakė:

  Sveiki, audi c6 3.0tdi , stovint vietoi laikant stabdi ijungus d ar r nesvarbu sutrukcioja variklis atrodo kad kartais nesudirbtu koks pisrkstukas, bet kaip salta netrukcioja ir kaip pakyla iki 90 irgi netrukcioja, trukcioja tik apie 70 laipsniu diapozone, vaziuoja viskas gerai, ar tai gali buti kokia pusle eina velniop?

  Patinka

 22. Aidas sakė:

  Ismete klaida parking brake malfunction.audi a6c6 triptronic.neleidzia uzvest masinos.cia greiciu deze teks nuimt ar menkesne beda.

  Patinka

 23. Tomas sakė:

  Sveiki.ieškau automatinės pavarų dėžės mercedes benz c180 2.0benzinas, kodas 722615,bet niekur lietuvoje nerandu pirkti.Gal jūs žinot,gal tiktu automatinė pavarų dėžė nuo mercedes benz c 180,1,8 benzinas,kodas butu 722695,skiriasi tik kilovatai ir vienas skaičius.Laukiu jūsų atsakymo.Geros dienos.

  Patinka

 24. Rimvydas sakė:

  Sveiki,gal galite suteikti informacijos nes nezinau ko ieskoti ir ka tvarkyti. Audi a4 diesel 2l 2012m automatas.isvaziuojat staigiau is vietos sutrukcioja masina veliau kuo puikiqusiai meto begius.atbulu ir viskas gerai.esu girdejas apie adaptacija,ar padetu? Bet sake kad jai ne tai problema padarius adaptacija nors nereikejo,masina isvis nebevaziuoja.ar tiesa? Kaip manot kodel yra tas trukciojimas ir ka reikia daryti? Kur problema.dekingas.

  Patinka

 25. Jurgis sakė:

  Labas rytas ar multronic deze turi pusle?

  Patinka

 26. Vilius sakė:

  Sveiki bmw e39 530d automatine pavaru dėžė. Jungiant D arba R buna dauzimas taipogi vaziuojant ir atleidus gaza jis buna. Gal netyčia zinote kur gali būti bėda?

  Patinka

 27. Petras sakė:

  Sveiki, audi a4 b8 2.7 TDI automatinė dėžė. Atšalus orams šalta sunkiai pajuda iš vietos, duodant gazo apsukos sukyla, ir tik po kiek laiko sukabina. Tiek i prieki tiek atgal. Pašilus važiuoja normaliai. Leidžiantis nuo kalno, atleidus gaza, sukyla apsukos, jaučiasi variklio stabdymas, tarsi imeta žema pavara. Lyg garsiau dirba. Ar rimtos problemos, geriau nebevaziuot? Dėkui

  Patinka

 28. Avajukas sakė:

  Sveiki, turiu s-max 2.2 147kw dyzeli automata(ne powershift) susilus dezei, perjungiant is R i D smugiuoja. Imanoma kazka paburt is tirsciu?
  Dekingas

  Patinka

 29. Darius sakė:

  Sveiki, a6 c6 2009 2.7 140 kw, kokia dezes restauravimo kaina?

  Patinka

 30. Snof sakė:

  Sveiki Audi a6 c6 2008 3.0 171kw tdi automatas, važiuojant sumeto gražiai tuos bėgius pasiekus 140km/h kažkoks smūgis atsiranda sutrukacioja po to vėl lyg prasoktu nustoja vėl viskas gerai kame problema??

  Patinka

 31. Armantas sakė:

  Sveiki norėjau paklausti kaip dėl BMW e61 3.0d 160kw 6bėgių automatinė pavarų dežė. Važiuojant ramiai perjungia visas pavaras sklandžiai tik paspaudus visad užlaiko trečią pavara ir gal ilgokai apie 3sekundes

  Patinka

 32. Ramūnas sakė:

  Sveiki! Mersedes benz c270 cdi 2001m kartais išmeta bėgį į neutrala važiuojant. Kas galimai būtų? Be to skydelį rodo “Speed tronic inoperated“ ačiū!

  Patinka

 33. Mantvydas sakė:

  Laba. Audi A4 2008-13m, 2.7 automatas dyzelis. Dazniausiai, Jai vos staigiau pradedama vaziuot, susmugiuja pirmas begis, buna prasuka ratus. Vaziuojant viskas gerai. Jai pilnai nesustojas pradedi vaziuot viskas ok. Remonto trukme?

  Patinka

 34. Algirdas sakė:

  Nissan qashqai 2008 2L 4×4 104kw benzinas ,automatas ,kiek pavažiavus sustojus ir vėl pajudant jaučiasi pirmos pavaros smūgiavimas ,o pasiekus 60 ir daugiau km pradėjus stabdyti apsukos šoktelį maždaug nuo 1000iki 1900 maždaug kol nenukrenta greitis iki 30km

  Patinka

 35. Mantas sakė:

  Automatas i prieki sunkei vaziuoja atgal soka is vietos kas gali buti

  Patinka

 36. Gytis sakė:

  Sveiki Skoda superb 2.0, 6 begiu dsg, kol salta kylant apsukoms girdimas garsas lyg plastikine detale kur besisukdama liestusi. Jungiant is 2 i 3 nezymiai suvibruoja. Labiausiai jauciasi is 2 i 3 ir is 3 i 4. Kai syla garsas mazeja ir beveik dingsta. Tepalai keisti, adaptacija daryta.

  Patinka

 37. Eglė sakė:

  Skoda Oktavia 2009m 1.8 118kW TSI, DSG7 automatinė pavarų dėžė. Važiuojant ekrano skydelyje mirksi pavarų perjungimo rodmuo, ką tai galėtų reikšti? Jungia pavaras gražiai, bet ištisai mirksi.

  Patinka

 38. Karolis sakė:

  Ar jus turite galimybe perasyti mp6s greiciu dezes softa , mano masina yra dodge journey 2009 sugedes kompjiuteris dezes , ir turi kita taciau jisai is volvo imanoma padaryti mano dezes kompjiuterio softo kopija ir ikelti i kompjuteri is volvo dezes ?

  Patinka

 39. Žaneta sakė:

  Sveiki, Audi A5 2009 2.7 automatine pavaru deze vaziavau ir staiga man suletejo masina ir isnemete klaida pavaru dezeje, pakeiciau pavaru dezes filtra ir tepalus ir vis tas pats kas galetu buti?

  Patinka

 40. Andrius sakė:

  Sveiki. A6 tiptronic automatas. Ar susijęs su dėže toks reikalas? Pvz prieš “gulintį policininką“ pristabdai, paskui jį pravažiavus nuspaudi akseleratorių atsiranda vienkartinis smūgis. Kartais taip būna ir lėtai važiuojant, atleidžiant ir nuspaudžiant akseleratorių. Pagalvės variklio ir automato lyg ir sveikos. Ačiū

  Patinka

 41. Julius sakė:

  Sveiki reik patarimo del vazevimo su audi
  Situacija tokia kad is 3 i 4 kai junge tai junge ilgiau ir su pasipurtimais visus kitus junge begius gerai . Audi a6 c6 2.7tdi Quotro 05m

  Patinka

 42. Eivydas sakė:

  Sveiki, susiduriau su 6 pavaru automatine volvo xc90 d5 2007 dezes problema , pries tepalu keitima ir dezes praplovima buvo smugiavimas jungiant d arba r padeti,vaziuojant begius mete sklandziai. Po tepalu keitimo ir praplovimo apie pora menesiu nebuvo jokiu problemu su deze. Vakar pakeite galine variklio pagalve kuri buvo sutrukusi ir susedusi. Po pagalves pakeitimo islindo nauja dezes problema: ijungus D padeti ir laikant stabdi masina tempia i prieki, pasigirsta garsas lyg kazkas prabuksuotu, pakrenta apsukos variklio ir po poros sekundziu susitvarko lyg isijungtu N padetis, tik vel truputi atleidus stabdi ir vel ji nuspaudus problema kartojasi. O ijungus R padeti masina visa laika smarkiai tempia atgal, velgi pakrenta variklio apsukos ,purtosi ir vel girdisi tas prabuksavimo garsas dezeje.
  Vaziuojant begius meto sklandziai, problema tik stovint vietoje laikant stabdi ijungus R arba D padeti. Begejantis masinai taip pat girdisi tas pats prabuksavimo garsas , panasus lyg truputi prabuksuojancio dirzelio, bet vaziuoja kaip ir normaliai. Tai klausimas ar gali but hydro bloko problema, ar jau paciai dezej atejo galas?

  Patinka

 43. Aurimas sakė:

  Sveiki, kokia kaina būtu? pilnai atrestouruoti automato Bmw e39 3l 135kw dėze?

  Patinka

 44. Martynas sakė:

  S tronic dl501 po tepalo keitimo pasilus masinai prasisuka sankaba, sankabos vieni sako sankabas keist kiti selenoidus kokia jusu nuomone? Pries tai vazevo gerai visi tepalu keitimai kas 60k km

  Patinka

 45. LI sakė:

  Kaip sužinoti automatinės greičių dėžės kodą?

  Patinka

 46. Valentin sakė:

  Sveiki turiu bmw e61 525d 130kw 2006metu.
  Turiu tokia beda vaziuojant praejo ilgai neperjungti pavara is 2 i 3 apsukos uzkila kartais iki maksimumo ir tik tada perjungia, arba reikia perjungti manualu. Kame gali buti beda? Aciu

  Patinka

 47. Arunas sakė:

  svaiki turiu audi a4 1995m 1.6l bendzinas vazuojant 60km 70km nemeta automato deze begio ispradzio buvo viskas gerai diegnostika atliko automato dezes patikrikit automato deze istryne klaida tos klaidos neberode daugiau bet auto deze nemeta begiu dideles apsukos kas galetu buti du beda

  Patinka

 48. Edvinas sakė:

  Sveiki . Turiu A4 b8 automatas LLA pavaru dezes numeris . Uzkurus kartais atsiranda kazkoks barskejimas . Truputi pagazavus jis dingsta . Arva tiesiog savaime dingsta ir vel atsiranda . Kartais net ir vibracija vaziuojant labai isleto ir duodant vos vos gazo . Padavus daugiau visas barakejimas dingsta . Pavaros meto labai svelnei nesijaucia jokiu sokinejimu ar kazko panasaus tik ta vibracija . Kame galetu buti bedos ir mazdaug nuo koek prasidetu remontas ir ka keisti reiketu ? Aciu isanksto uz atsakyma

  Patinka

 49. Edgaras sakė:

  Labas,
  Audi A6 c6 pavaru dėžės kodas LDU, vaziuijant iš lėto viskas gerai stipriau paspaudus pėdala daužo gan stipriai jungiant į 4 ir kartais į 5pavara

  Patinka

 50. Egidijus sakė:

  Sveiki, a6 2002m 6 begiu automatas, taigi kol saltas vaziuoja viskas idealiai, taciau kai pasyla iki darbines temperaturos tarkim pristabdzius prie gulincio policininko ir jy pravaziavus vel pradedant begetis jauciasi nestiprus smugiavimas bet tik darb.temperaturoi, saltam viskas ok. tepalo ketimas turi sansu padeti ar bus rimciau?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.