Kondicionierių tikrinimas ir pildymas.


Kondicionierių tikrinimas ir pildymas.

Tikriausiai retai kam kyla šie klausimai:

  • Kodėl mano automobilyje sugedo kondicionieriaus kompresorius?
Dauguma klientų tai priima kaip normalų natūralų dalyką, nes automobilis senas vadinasi atėjo laikas.

AtsakymasJei jūsų automobilio šaldymo sistemoje užstrigo kompresorius vadinasi, tai įvyko dėl trinties padidėjimo. Trintis gali padidėti tik vieninteliu atveju, kai sistemoje trūksta tepalo. Vadinasi pildant kondicionavimo sistema buvo ne papildytas reikiamas kiekis tepalo.

  • Ar galima, jei trūksta sistemoje freono tik papildyti sistemą?
Taip dažniausiai yra viliojami klientai, nes jiems reikės mažiau mokėti už sistemos pildymą.

AtsakymasJei pas jus sistemoje trūksta šaldymo agento vadinasi sistema yra nesandari. Ęsant nesandariai sistemai pirmiausiai per nesandarumą išgaruoja tepalas, kartu su su šaldymo agentu. Todėl sistemos papildyti nerekomenduojama, nes visiškai neaišku kiek sistemoje liko šaldymo agento (“freono“) ir tepalo. Rekomenduojama ištraukti visą likusį kiekį sutvarkyti sistemos sandarumą ir užpildyti reikiamą kiekį tepalo bei šaldymo agento.

  • Man užpildė kondicionierių ir viską padarė ir sakė, kad įpylė tepalo, tačiau vistiek užstrigo kompresorius kodėl?
Gan dažnai pasitaikanti atvejis, kai klientai gauna panašia informacija iš kondicionavimo sistemos pildymą atlikusių meistrų.

Atsakymas: Greičiausia jūsų šaldymo sistemoje buvo įpiltas per mažas tepalo kiekis, ko pasekoje užstrigo kompresorius. Taip nutiko todėl, kad sistemoje, kai atvykote ją remontuoti galėjo būti nesandarumas ir iš sistemos į atmosfera išgaravo šaldymo agentas kartu išsinešdamas tepalą. Todėl pildant kodicionavimo sistemą būkite tikri, kad meistrai žino kiek tepalo turi būti sistemoje.

  • Man kondicionierių pildė su pildymo stotele ir sakė, kad ten viską automatiškai papildo.
Šiuo metu yra paplitęs pildymas automatinio pildymo stotelėmis.

Atsakymas: Pati pildymo stotelė sukurta tam, kad dirbančiam specialistui kaip galima mažiau reikėtų galvoti, tačiau pildant sistemas šios stotelės pildo tik labai maža kiekį tepalo, kurio nepakanka tuščiai sistemai. O darbuotojai kurie pildo su šiomis stotelėmis papildyti didesniu tepalo kiekiu nelabai žino kaip.Todėl privaloma viską atlikti pilnai perpildant sistema tiek tepalu, tiek freonu.

  • Iš mano kondicionavimo sistemos ištraukė freoną ji pasvėrė, atliko kas reikalinga ir aš sumokėjau tik už įpilto freono kiekį minus mano freono kiekis.
Tai daroma norint suvilioti klientą žema pildymo kaina ir motyvuojama tuo, kad moka klientas tik už tai kas buvo reikalinga.

AtsakymasReikia stebėti, kad tokių dalykų jūsų šaldymo sistemose nebūtų daroma. Įsivaizduokite, kad tie freonai su visom šiukšlėm ir bet kokiais tepalais ir t.t. yra maišomi į viena visumą, po to iš viso to jums pildo į sistemą, nenuostabu, kad po tokių pildymų gali būti sugadinama visa šaldymo sistema visam laikui, nes po to taps per brangu jums ją remontuoti.

Mūsų įmonėje atliekamas  kondicionierių remonto, bei pildymo darbai. Prieš pradedant pildyti pirmiausiai nustatome jūsų automobilio kondicionavimo sistemos būklę ir sudarome sąmatą kurią suderiname su jumis. Jūs visad žinote remonto kainą dar prieš atliekant mums darbus.

Atliekame pilną kondicionavimo sistemos patikrinimą ir nustatome gedimus, bei sandarumus, jei tokių yra. Patariame kokias dalis rinkti kondicionavimo sistemoje. Ne visados naudotos dalys yra geriausias pasirinkimas.

Kondicionierių tikrinimas ir pildymas Kainos.

•Kondicionieriaus diagnostika ir šaldiklio nuotėkio patikrinimas nuo    10 EUR

•Kondicionieriaus užpildymas R134a šaldikliu  (1 kg)                nuo     26,09 EUR

Vamzduko suvirinimas (su išmontavimu ir įmontavimu)            nuo      17,39 EUR

•Vamzduko pagaminimas (su 2 antgaliais)                                nuo       26,09 EUR

Visos kainos nurodytos be PVM

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.